Пошук документів

ПРО ПОСЛУГУ

Архівний пошук документів — це сервіс з пошуку та отримання широкого кола документів / інформації в архівах, РАЦСах та інших компетентних органах Українита інших країн.

БЕЗКОШТОВНА консультація про можливості отримання необхідних Вам документів, вартості та термінів їх пошуку доступна через заповнення АНКЕТИ.

ДОРОЖНЯ КАРТА ПОСЛУГИ

1
Оберіть Документ
Визначтеся який документ / інформація Вас цікавить. Ви можете замовити декілька документів одразу.
2
Заповніть анкету
Вкажіть максимально повну інформацію, навіть приблизну.
Додайте копії документів.
Заповнити анкету можна тут
3
Ми проаналізуємо інформацію
Використовуючи різноманітні бази даних, архівні каталоги та наш багаторічний досвід, ми проаналізуємо надану Вами інформацію та визначимо чи можливо отримати необіхді документи, а також встановимо можливі ризики.
4
Ми повідомимо умови пошуку
В електронному листі або повідомленні в Telegram, ми проінформуємо Вас чи можливо отримати необхідні Вам документи і які існують ризики, вартість та строки, способи оплати, точний перелік необхідних від Вас документів.
5
Ви надаєте необхідні від Вас документи
У більшості випадків від Вас потрібні будуть оригінали або скан-копії (точний перелік ми повідомимо) довіреності та документів, що підтверджують родинні стосунки.
6
Ви сплачуєте вартість послуги
Ви сплачуєте вартість пошуку та отримання документів та, якщо це буде потрібним, вартість нотаріального перекладу необхідних від Вас документів.
7
Ми знаходимо та отримуємо документи
Ми знаходимо та отримуємо необхідні Вам документи у відповідних компетентних органах, тому вони будуть мати повну юридичну силу.
8
Відправка документІв Вам
Ви сплачуєте вартість доставки документів до Вас у будь-яку країну (доставка по Україні — безкоштовна). Ми відправляємо документи на зручну для Вас адресу та повідомляємо трек-номер.
9
Ви отримуєте документи
Отримувані в ході пошуку офіційні документи мають повну юридичну силу, тому Ви можете з упевненістю надати ці документи до консульства, Вашому адвокату або компанії, яка займається вашим супроводом.
КОНТАКТИ
WITH ♡ FROM UKRAINE
© 2009—2022 Історичне Бюро