logo

Контент тимчасово доступний лише російською мовою.

Перепрошуємо за незручності!

Консультация по подтверждению национальности

Порядок предоставления консультации "Подтверждение национальности":

 1. Выберите какой вариант консультации Вам подходит:
  – платная консультация (стоимость: 25€);
  – бесплатная консультация (после предоставления консультации Вы должны будете оставить отзыв в Facebook или Google).
 2. Заполните анкету.
 3. Копия заполненной анкеты придет к Вам на адрес электронной почты.
 4. Оплатите стоимость консультации, если выбрали вариант платной консультации.
 5. В течении 10 рабочих дней наш специалист, Олег Верблюдов (профиль LinkedIn) отправит Вам на электронную почту текст консультации, который будет содержать следующую информацию:
  – обоснованный ответ на вопрос Возможно ли подтвердить национальность / гражданство? с пояснениями и ссылками на законодательные акты;
  – название конкретных документов, которые содержат сведения о национальности Ваших родственников;
  – конкретные места хранения и компетентные органы, уполномоченные на выдачу этих документов;
  – информацию о стоимости и сроках получения таких документов, если Вы решите заказать их поиск у нас.
 6. Если вы выбрали вариант бесплатной консультации, то после предоставления консультации Вы обязаны оставить отзыв в Facebook или Google. Если в течении 30 дней отзыв не будет оставлен, то Вы обязаны будете оплатить стоимость консультации.

Обратите внимание!

 1. Копия заполненной анкеты будет отправлена на Ваш адрес электронной почты. Если копия не пришла, значит Вы неправильно указали Ваш адрес электронной почты. В таком случае просим Вас сообщить об этом по адресу электронной почты: info@historicalbureau.com или через другие каналы Контактов.
 2. Если мы не сможем предоставить консультацию, то мы вернем Вам стоимость услуги в полном объеме (если вы выбрали вариант платной консультации).

Стоимость консультации: 25 EUR или бесплатно.

Договор публичной оферты

Підтвердження національності

Підтвердження національностіце пошук і отримання офіційних документів в компетентних органах, які містять відомості про національність людини або його прямих / непрямих предків.

Фахівці Історичного Бюро професійно займаються пошуком документів, що підтверджують національність, з 2009 року. Величезний досвід цих років дозволяє надавати якісні консультації, які дозволять Вам легко знайти і отримати всі необхідні документи, що підтверджують національність Ваш предків. Багаторічна співпраця з консульствами, юридичними та архівними установами України, Ізраїлю, Європи та СНД забезпечує індивідуальний підхід у вирішенні питань кожного Клієнта.

Наш арсенал послуг представлений (але не обмежений) наступними напрямками:

– підтвердження єврейської національності;
– підтвердження польського походження;
– отримання Посвідчення про болгарське походження (ДАБЧ);
– отримання румунського громадянства;
– отримання громадянства або дозволу на проживання в Україні, підтвердження національності і прав на отримання громадянства Греції, Латвії, Литви, Німеччини, Росії, інших країн.

Репатріація та підтвердження єврейської національності

Відповідно до «Закону про громадянство» Держави Ізраїль від 01.04.1952 р. ізраїльське громадянство може бути отримано в разі народження від батьків - громадян Ізраїлю, шляхом натуралізації та на підставі «Закону про повернення» від 05.07.1950 р. Даний закон дозволяє всім євреям репатріюватися до Ізраїлю.

Право на отримання громадянства Ізраїлю мають не тільки єврей, але і його чоловік / дружина, його діти та внуки, а також подружжя дітей чи онуків. При визначенні права члена родини єврея на репатріацію, не має значення, чи живий сам єврей, а також чи репатріювався він до Ізраїлю.

Відповідно до статті 4b «Закону про повернення» єврей є той, хто народжений від матері-єврейки або прийняв іудаїзм і при цьому не належить до іншої релігії.

Метою консультації з підтвердження права на репатріацію в Ізраїль є пошук документів, що підтверджують єврейську національність одного з Ваших батьків, бабусі чи дідуся, а також прабабусі по жіночій або чоловічій лінії.

Підтвердження польського походження і отримання Карти Поляка

Підтвердження польського походження є нормативною вимогою законів Республіки Польщі "Про Карту Поляка" від 07.09.2007 р. (зі змінами) і "Про репатріацію" від 09.11.2000 р. Дія останнього закону поширюється на громадян азіатської частини колишнього СРСР.

Положення цих законів обмежує пошук документів, що підтверджують польську національність, 4-м поколінням, тобто допускається щоб в прямій висхідній спорідненості поляком був один з батьків (2-е покоління від Вас), хтось із бабусів чи дідусів (3-е покоління), ДВІ особи серед прабабусів / прадідусів (4-е покоління). Дія законів не поширюється на громадян (або їхніх нащадків), які покинули Польщу в 1944 - 1957 роках в результаті договорів між Польщею та СРСР (і союзними республіками) про обмін населенням (стаття 19 Закону про Карту Поляка і стаття 8 Закону про репатріацію).

Метою консультації з підтвердження польського походження, є пошук і отримання документів, що містять відомості про польську національність або доводіть насильницьке позбавлення громадянства Республіки Польщі прямих родичів до 4-го покоління. До таких документів належать польські посвідчення особи, акти цивільного стану або їх копії, або свідоцтва про хрещення, що містять відомості про польську національність, документи, що підтверджують проходження військової служби у Війську Польському, що містять запис польської національності, документи, що підтверджують факт депортації або ув'язнення і містять запис про польську національність, посвідчення особи або інші адміністративні документи, що містять запис про польську національність, документи про реабілітацію депортованої особи, що містять запис про його польську національність, документи, що підтверджують переслідування у зв'язку з польською національністю даної особи, інші документи.

Пошук документів для підтвердження болгарської національності. Посвідчення про болгарське походження

Відповідно до Закону про Болгарське громадянство від 18.11.1998 р. з доповненнями, отримати громадянство Болгарії може особа, яка декларує своє болгарське походження і підтвердила його документально. Така людина отримує Посвідчення про болгарське походження в ДАБЧ (Държавната агенция за българите в чужбина), яке дає право безвізового в'їзду в Болгарію і отримання болгарського громадянства.

Метою консультації з підтвердження болгарського походження є пошук документів, що містять вказівки на болгарську національність Клієнта або його предків до 3-го покоління (тобто до бабусь чи дідусів включно).

Пошук документів для підтвердження прав на отримання громадянства Румунії

Отримання румунського громадянства не вимагає відмови від нинішнього громадянства, не вимагає проживання на території Румунії і не вимагає знання румунської мови. З 1 січня 2007 року Республіка Румунія стала повноправним членом Європейського Союзу, тому отримання румунського громадянства передбачає автоматичне отримання громадянства ЄС.

Надзвичайний наказ від 29.10.2009 р., який вніс зміни до Закону про румунське громадянство від 01.09.1991 р., надав право на пільгову процедуру отримання («поновлення») громадянства Республіки Румунії особам, їхнім дітям і онукам, які народилися або проживали в період з 1918 р. по 1940 р. на території Румунії.

В цей час до складу Румунії входили такі історичні області, як Північна Буковина, Бессарабія, Південна Бессарабія (Буджак), зараз це території Чернівецької області, частини Одеської області і територія Республіки Молдови (без Придністров'я).

Метою консультації з підтвердження прав на поновлення румунського громадянства є пошук документів, які доводять факт народження або проживання на території тодішньої Румунії Вас, одного з Ваших батьків, або дідуся (бабусі).

Заповнити анкету

Анкета