logo

Послуга "Підтвердження національності"

надається в два етапи:

1 етап — Консультація
Вартість: 60$; Строк: 5 днів

Ви можете ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ і протягом 5-ти днів ми надамо Вам відомості про те, які документи містять відомості про національність Ваших родичів, де вони зберігаються, як їх отримати, заповнимо заяви на отримання цих документів. Вам залишиться лише підписати та відправити заяви. З компетентних органів Ви отримаєте документи, які містять відомості про національність Ваших предків.

Якщо Вам відомо які документи Вам необхідно отримати та Консультація Вам не потрібна, то просимо Вас ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ за цим посиланням і Ви зможете відразу дізнатися про вартість та строки отримання цих документів.

2 етап — Отримання документів
Вартість: від 75$; строк: від 5 днів

Після отримання Консультації, за Вашим бажанням, ми можемо знайти та отримати документи, які підтверджують національність, зі списку документів, що вказані в тексті Консультації.

Консультація з підтвердження національності

Отримати документи, що підтверджують національність, ЛЕГКО!

Для цього потрібно лише правильно скласти заяву і відправити її до компетентного органу, який зберігає відповідні документи.

Замовивши Консультацію Ви отримаєте точний перелік документів, в яких вказана національність саме Ваших родичів, місце зберігання цих документів і, найголовніше, Ви отримаєте заповнені заяви на отримання цих документів. Вам залишиться тільки підписати ці заяви і відправити їх по електронній пошті (в 90% випадків).

Незалежно від того, в якій країні Ви знаходитесь, Ви маєте законне право на отримання таких документів.

Ми повністю враховуємо Ваше актуальне місце проживання, обставини історії Вашої родини, вимоги чинного законодавства, щоб Ви в найкоротші терміни отримали позитивний результат.

Подивитись приклад КОНСУЛЬТАЦІЇ

Порядок надання консультації "Підтвердження національності":

 1. Ви заповнюєте анкету-заяву.
 2. Сплачуєте вартість консультації.
 3. Копія заповненої анкети прийде до Вас на адресу електронної пошти.
 4. Протягом 5 робочих днів наші фахівці відправлять Вам на електронну пошту інформацію, яка буде містити наступне:
  — назва конкретних документів, які містять відомості про національність Ваших родичів;
  — конкретні місця зберігання і компетентні органи, уповноважені на видачу цих документів, з усіма контактними даними;
  — заповнені заяви на отримання цих документів: заяви складені в повній відповідності з чинним законодавством, вони враховують як Ваше нинішнє місце проживання, так і конкретні факти з історії Вашої родини, що гарантує отримання позитивної відповіді з компетентного органу (місця зберігання документів);
  — інформацію про вартість і терміни отримання таких документів, якщо Ви вирішите замовити їх пошук у нас.
 5. Вам залишається тільки підписати заяви і відправити його по електронній пошті (в 90% випадків).
 6. У терміни, встановлені законодавством, Ви отримаєте документи, що підтверджують національність Ваших родичів.
 7. У деяких випадках такі консультації повинні бути розбитими на кілька етапів, тому що пошук і отримання деяких документів залежить від інформації, що міститься в раніше отриманих документах. Консультації з усіх наступних етапів надаються безкоштовно!

Зверніть увагу!

 1. Копія заповненої анкети, після оплати консультації, буде відправлена на Вашу адресу електронної пошти. Якщо копія не прийшла, значить Ви неправильно вказали Вашу адресу електронної пошти. В такому випадку просимо Вас повідомити про це за адресою електронної пошти: info@historicalbureau.com. Не хвилюйтесь, ми отримали Вашу анкету та оплату, але не отримали тільки вірну адресу електронної пошти.
 2. Протягом 20 годин після оплати Ви можете скасувати оплату. Сума в повному обсязі повернеться до Вас на рахунок.
 3. Якщо наданої Вами інформації буде недостатньо для надання консультації, то ми повернемо Вам вартість послуги в повному обсязі.
 4. Якщо ми не зможемо надати Вам консультацію, то ми повернемо Вам вартість послуги в повному обсязі.

Вартість консультації: 60 USD.

Підтвердження національності

Підтвердження національностіце пошук і отримання офіційних документів в компетентних органах, які містять відомості про національність людини або його прямих / непрямих предків.

Фахівці Історичного Бюро професійно займаються пошуком документів, що підтверджують національність, з 2009 року. Величезний досвід цих років дозволяє надавати якісні консультації, які дозволять Вам легко знайти і отримати всі необхідні документи, що підтверджують національність Ваш предків. Багаторічна співпраця з консульствами, юридичними та архівними установами України, Ізраїлю, Європи та СНД забезпечує індивідуальний підхід у вирішенні питань кожного Клієнта.

Наш арсенал послуг представлений (але не обмежений) наступними напрямками:

- підтвердження єврейської національності;
- підтвердження польського походження;
- отримання Посвідчення про болгарське походження (ДАБЧ);
- отримання румунського громадянства;
- отримання громадянства або дозволу на проживання в Україні, підтвердження національності і прав на отримання громадянства Греції, Латвії, Литви, Німеччини, Росії, Польщі, інших країн.

Репатріація та підтвердження єврейської національності

Відповідно до «Закону про громадянство» Держави Ізраїль від 01.04.1952 р. ізраїльське громадянство може бути отримано в разі народження від батьків - громадян Ізраїлю, шляхом натуралізації та на підставі «Закону про повернення» від 05.07.1950 р. Даний закон дозволяє всім євреям репатріюватися до Ізраїлю.

Право на отримання громадянства Ізраїлю мають не тільки єврей, але і його чоловік / дружина, його діти та внуки, а також подружжя дітей чи онуків. При визначенні права члена родини єврея на репатріацію, не має значення, чи живий сам єврей, а також чи репатріювався він до Ізраїлю.

Відповідно до статті 4b «Закону про повернення» єврей є той, хто народжений від матері-єврейки або прийняв іудаїзм і при цьому не належить до іншої релігії.

Метою консультації з підтвердження права на репатріацію в Ізраїль є пошук документів, що підтверджують єврейську національність одного з Ваших батьків, бабусі чи дідуся, а також прабабусі по жіночій або чоловічій лінії.

Підтвердження польського походження і отримання Карти Поляка

Підтвердження польського походження є нормативною вимогою законів Республіки Польщі "Про Карту Поляка" від 07.09.2007 р. (зі змінами) і "Про репатріацію" від 09.11.2000 р. Дія останнього закону поширюється на громадян азіатської частини колишнього СРСР.

Положення цих законів обмежує пошук документів, що підтверджують польську національність, 4-м поколінням, тобто допускається щоб в прямій висхідній спорідненості поляком був один з батьків (2-е покоління від Вас), хтось із бабусів чи дідусів (3-е покоління), ДВІ особи серед прабабусів / прадідусів (4-е покоління). Дія законів не поширюється на громадян (або їхніх нащадків), які покинули Польщу в 1944 - 1957 роках в результаті договорів між Польщею та СРСР (і союзними республіками) про обмін населенням (стаття 19 Закону про Карту Поляка і стаття 8 Закону про репатріацію).

Метою консультації з підтвердження польського походження, є пошук і отримання документів, що містять відомості про польську національність або доводіть насильницьке позбавлення громадянства Республіки Польщі прямих родичів до 4-го покоління. До таких документів належать польські посвідчення особи, акти цивільного стану або їх копії, або свідоцтва про хрещення, що містять відомості про польську національність, документи, що підтверджують проходження військової служби у Війську Польському, що містять запис польської національності, документи, що підтверджують факт депортації або ув'язнення і містять запис про польську національність, посвідчення особи або інші адміністративні документи, що містять запис про польську національність, документи про реабілітацію депортованої особи, що містять запис про його польську національність, документи, що підтверджують переслідування у зв'язку з польською національністю даної особи, інші документи.

Пошук документів для підтвердження болгарської національності. Посвідчення про болгарське походження

Відповідно до Закону про Болгарське громадянство від 18.11.1998 р. з доповненнями, отримати громадянство Болгарії може особа, яка декларує своє болгарське походження і підтвердила його документально. Така людина отримує Посвідчення про болгарське походження в ДАБЧ (Държавната агенция за българите в чужбина), яке дає право безвізового в'їзду в Болгарію і отримання болгарського громадянства.

Метою консультації з підтвердження болгарського походження є пошук документів, що містять вказівки на болгарську національність Клієнта або його предків до 3-го покоління (тобто до бабусь чи дідусів включно).

Пошук документів для підтвердження прав на отримання громадянства Румунії

Отримання румунського громадянства не вимагає відмови від нинішнього громадянства, не вимагає проживання на території Румунії і не вимагає знання румунської мови. З 1 січня 2007 року Республіка Румунія стала повноправним членом Європейського Союзу, тому отримання румунського громадянства передбачає автоматичне отримання громадянства ЄС.

Надзвичайний наказ від 29.10.2009 р., який вніс зміни до Закону про румунське громадянство від 01.09.1991 р., надав право на пільгову процедуру отримання («поновлення») громадянства Республіки Румунії особам, їхнім дітям і онукам, які народилися або проживали в період з 1918 р. по 1940 р. на території Румунії.

В цей час до складу Румунії входили такі історичні області, як Північна Буковина, Бессарабія, Південна Бессарабія (Буджак), зараз це території Чернівецької області, частини Одеської області і територія Республіки Молдови (без Придністров'я).

Метою консультації з підтвердження прав на поновлення румунського громадянства є пошук документів, які доводять факт народження або проживання на території тодішньої Румунії Вас, одного з Ваших батьків, або дідуся (бабусі).

Анкета

Анкета-заява на на отримання консультації
з пошуку документів, що підтверджують національність
1. Відомості про заявника та суть питання
 • єврейську
 • польську
 • болгарську
 • громадянство Румунії
 • інше
2. Відомості про родича, який мав цю національність
 • батько
 • мати
 • дід по лінії батька
 • дід по лінії матері
 • бабуся по лінії батька
 • бабуся по лінії матері
 • прадід (батько діда по лінії батька)
 • прадід (батько бабусі по лінії батька)
 • прадід (батько діда по лінії матері)
 • прадід (батько бабусі по лінії матері)
 • прабабуся (мати діда по лінії батька)
 • прабабуся (мати бабусі лінії батька)
 • прабабуся (мати діда по лінії матері)
 • прабабуся (мати бабусі по лінії матері)
 • в евакуації
 • на фронті
 • на окупованій території
 • не знаю
 • так
 • ні
 • не знаю
3. Копії документів
60 USD