logo

Підтвердження національності / громадянства

Послуга надається в два етапи:

1 етап — Консультація
Вартість: 15$; Строк: 5 днів

Ви можете ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ і протягом 5-ти днів ми надамо Вам:
– обґрунтовану відповідь на запитання Чи можливо підтвердити національність / громадянство? з поясненнями та посиланнями на законодавчі акти;
– які документи містять відомості про національність Ваших родичів;
– де зберігаються ці документи;
– як їх отримати;
– після надання консультації Ви вправі задавати будь-які питання протягом будь-якого часу.

2 етап — Отримання документів
Вартість: від 75$; строк: від 5 днів

Після отримання Консультації, за Вашим бажанням, ми можемо знайти та отримати документи, які підтверджують національність, зі списку документів, що вказані в тексті Консультації.

Консультація з підтвердження національності

Порядок надання консультації з пошуку документів про Підтвердження національності:

 1. Ви заповнюєте анкету.
 2. Сплачуєте вартість консультації.
 3. Копія заповненої анкети прийде до Вас на адресу електронної пошти.
 4. Протягом 5 робочих днів наш спеціаліст, Олег Верблюдов (профіль LinkedIn) відправить Вам на електронну пошту информацію, яка буде містити наступне:
  – обґрунтована відповідь на запитання Чи можливо підтвердити національність / громадянство з поясненнями та посиланнями на законодавчі акти;
  – назви конкретних документів, які містять відомості про національність Ваших родичів;
  – конкретні місця зберігання та компетентні органи, уповноважені на видачу цих документів;
  – загальний алгоритм отримання цих документів саме в Вашому випадку, який враховує і Ваше теперешнє місце проживання, й історію Вашої родини;
  – інформацію про вартість та терміни отримання таких документів, якщо Ви замовите їх пошук нам.
 5. У деяких випадках Консультація буде надана в кілька етапів, тому що пошук і отримання деяких документів залежить від інформації, що міститься в раніше отриманих документах. Консультації з усіх наступних етапів надаються безкоштовно!

Зверніть увагу!

 1. Копія заповненої анкети, після оплати консультації, буде відправлена на Вашу адресу електронної пошти. Якщо копія не прийшла, значить Ви неправильно вказали Вашу адресу електронної пошти. В такому випадку просимо Вас повідомити про це за адресою електронної пошти: info@historicalbureau.com або через інші канали Контактів. Не хвилюйтесь, ми отримали Вашу анкету та оплату, але не отримали тільки вірну адресу електронної пошти.
 2. Якщо ми не зможемо надати Вам консультацію, то ми повернемо Вам вартість послуги в повному обсязі.

Вартість консультації: 15 USD.

Підтвердження національності

Підтвердження національностіце пошук і отримання офіційних документів в компетентних органах, які містять відомості про національність людини або його прямих / непрямих предків.

Фахівці Історичного Бюро професійно займаються пошуком документів, що підтверджують національність, з 2009 року. Величезний досвід цих років дозволяє надавати якісні консультації, які дозволять Вам легко знайти і отримати всі необхідні документи, що підтверджують національність Ваш предків. Багаторічна співпраця з консульствами, юридичними та архівними установами України, Ізраїлю, Європи та СНД забезпечує індивідуальний підхід у вирішенні питань кожного Клієнта.

Наш арсенал послуг представлений (але не обмежений) наступними напрямками:

– підтвердження єврейської національності;
– підтвердження польського походження;
– отримання Посвідчення про болгарське походження (ДАБЧ);
– отримання румунського громадянства;
– отримання громадянства або дозволу на проживання в Україні, підтвердження національності і прав на отримання громадянства Греції, Латвії, Литви, Німеччини, Росії, інших країн.

Репатріація та підтвердження єврейської національності

Відповідно до «Закону про громадянство» Держави Ізраїль від 01.04.1952 р. ізраїльське громадянство може бути отримано в разі народження від батьків - громадян Ізраїлю, шляхом натуралізації та на підставі «Закону про повернення» від 05.07.1950 р. Даний закон дозволяє всім євреям репатріюватися до Ізраїлю.

Право на отримання громадянства Ізраїлю мають не тільки єврей, але і його чоловік / дружина, його діти та внуки, а також подружжя дітей чи онуків. При визначенні права члена родини єврея на репатріацію, не має значення, чи живий сам єврей, а також чи репатріювався він до Ізраїлю.

Відповідно до статті 4b «Закону про повернення» єврей є той, хто народжений від матері-єврейки або прийняв іудаїзм і при цьому не належить до іншої релігії.

Метою консультації з підтвердження права на репатріацію в Ізраїль є пошук документів, що підтверджують єврейську національність одного з Ваших батьків, бабусі чи дідуся, а також прабабусі по жіночій або чоловічій лінії.

Підтвердження польського походження і отримання Карти Поляка

Підтвердження польського походження є нормативною вимогою законів Республіки Польщі "Про Карту Поляка" від 07.09.2007 р. (зі змінами) і "Про репатріацію" від 09.11.2000 р. Дія останнього закону поширюється на громадян азіатської частини колишнього СРСР.

Положення цих законів обмежує пошук документів, що підтверджують польську національність, 4-м поколінням, тобто допускається щоб в прямій висхідній спорідненості поляком був один з батьків (2-е покоління від Вас), хтось із бабусів чи дідусів (3-е покоління), ДВІ особи серед прабабусів / прадідусів (4-е покоління). Дія законів не поширюється на громадян (або їхніх нащадків), які покинули Польщу в 1944 - 1957 роках в результаті договорів між Польщею та СРСР (і союзними республіками) про обмін населенням (стаття 19 Закону про Карту Поляка і стаття 8 Закону про репатріацію).

Метою консультації з підтвердження польського походження, є пошук і отримання документів, що містять відомості про польську національність або доводіть насильницьке позбавлення громадянства Республіки Польщі прямих родичів до 4-го покоління. До таких документів належать польські посвідчення особи, акти цивільного стану або їх копії, або свідоцтва про хрещення, що містять відомості про польську національність, документи, що підтверджують проходження військової служби у Війську Польському, що містять запис польської національності, документи, що підтверджують факт депортації або ув'язнення і містять запис про польську національність, посвідчення особи або інші адміністративні документи, що містять запис про польську національність, документи про реабілітацію депортованої особи, що містять запис про його польську національність, документи, що підтверджують переслідування у зв'язку з польською національністю даної особи, інші документи.

Пошук документів для підтвердження болгарської національності. Посвідчення про болгарське походження

Відповідно до Закону про Болгарське громадянство від 18.11.1998 р. з доповненнями, отримати громадянство Болгарії може особа, яка декларує своє болгарське походження і підтвердила його документально. Така людина отримує Посвідчення про болгарське походження в ДАБЧ (Държавната агенция за българите в чужбина), яке дає право безвізового в'їзду в Болгарію і отримання болгарського громадянства.

Метою консультації з підтвердження болгарського походження є пошук документів, що містять вказівки на болгарську національність Клієнта або його предків до 3-го покоління (тобто до бабусь чи дідусів включно).

Пошук документів для підтвердження прав на отримання громадянства Румунії

Отримання румунського громадянства не вимагає відмови від нинішнього громадянства, не вимагає проживання на території Румунії і не вимагає знання румунської мови. З 1 січня 2007 року Республіка Румунія стала повноправним членом Європейського Союзу, тому отримання румунського громадянства передбачає автоматичне отримання громадянства ЄС.

Надзвичайний наказ від 29.10.2009 р., який вніс зміни до Закону про румунське громадянство від 01.09.1991 р., надав право на пільгову процедуру отримання («поновлення») громадянства Республіки Румунії особам, їхнім дітям і онукам, які народилися або проживали в період з 1918 р. по 1940 р. на території Румунії.

В цей час до складу Румунії входили такі історичні області, як Північна Буковина, Бессарабія, Південна Бессарабія (Буджак), зараз це території Чернівецької області, частини Одеської області і територія Республіки Молдови (без Придністров'я).

Метою консультації з підтвердження прав на поновлення румунського громадянства є пошук документів, які доводять факт народження або проживання на території тодішньої Румунії Вас, одного з Ваших батьків, або дідуся (бабусі).

Заповнити анкету

Анкета